Pomoc zdalna

Możemy w ciągu 15 minut rozwiązać Twój problem z komputerem, oprogramowaniem, serwisami internetowymi…

Korzystając ze specjalnego programu, nasz technik może uzyskać zdalny dostęp do Państwa komputera za pośrednictwem internetu i pracować w taki sam sposób, jakby był przy nim bezpośrednio obecny. Na obydwu urządzeniach wyświetlany jest dokładnie ten sam obraz, technik ma dostęp do Państwa folderów, może instalować aplikacje, kopiować pliki etc. Co ważne, opisane czynności mogą być wykonywane wyłącznie za Państwa wiedzą i zgodą, a działania serwisanta są widoczne na Państwa monitorze.

Przed rozpoczęciem połączenia każdorazowo kontaktujemy się z Klientem telefonicznie w celu uzgodnienia numeru ID oraz hasła jak też ustalenia czy dana usterka może zostać naprawiona zdalnie czy jednak niezbędny jest fizyczny dostęp do komputera – np. w celu wymiany części.

Pomagamy usunąć większość typowych problemów z którymi borykają się użytkownicy komputera na co dzień, od instalacji programów, zabezpieczania komputera, aż po szkolenia z obsługi serwisów internetowych oraz innych nietypowych sytuacji.

Zaoszczędzisz swój czas, a Twój komputer będzie działał sprawnie, co przełoży się na wydajność Twojej pracy.

W porównaniu z tradycyjnym przyjazdem informatyka lub wyjazdem do serwisu (od 60 – 100 zł w górę + koszty dojazdów). Oferujemy abonamenty od 50 zł / miesiąc

Oferta skierowana jest do firm, osób prywatnych i instytucji.