Aplikacje dedykowane

aplikacje dedykowaneProjektujemy aplikacje internetowe dla Twojej firmy

Aplikacja dedykowana to aplikacja internetowa zaprojektowana i dopasowana do potrzeb Twojej firmy, która ma na celu sprostać temu wyzwaniu.

Wszystkie procesy biznesowe wewnątrz Twojej firmy – relacje z klientami, raportowanie sprzedaży, zarządzanie zakupami, czy rekrutacja nowych pracowników mogą być wspierane przez aplikację internetową.

Możemy powiązać tworzoną aplikację internetową z istniejącym już w firmie oprogramowaniem zarządzania relacjami z klientem (CRM) lub z systemami informatycznymi służącymi wspomaganiu zarządzania przedsiębiorstwem (ERP).

Dobra decyzja dzięki aplikacji internetowej?

W obliczu coraz częstszych zmian gospodarczych rośnie wartość informacji w Twojej firmie. Dzięki tej wiedzy możliwe jest szybkie podejmowanie decyzji. Szybkość reakcji na zdarzenia w Twojej firmie ma dziś większe znaczenie niż kiedykolwiek wcześniej.

Posiadanie informacji w odpowiednim momencie stanowi źródło przewagi konkurencyjnej, ale umiejętne powiązanie danych z różnych źródeł jest wyzwaniem biznesowym.

W dedykowanej aplikacji internetowej nie ma na “sztywno” zdefiniowanych funkcjonalności. Dostęp do każdej funkcjonalności definiuje się poprzez indywidualne nadanie uprawnień dla każdego użytkownika bądź grupy użytkowników w zależności od wymagań klienta.

Dopasowana aplikacja internetowa to oszczędność

Dzięki naszym dedykowanym aplikacjom internetowym oszczędzisz czas i pieniądze.

Skontaktuj się z nami w celu przedstawienia pełnej oferty